PROHLÍDKY KOLÍNSKÝCH PAMÁTEK | (7. 9. 2011)

Srdečně Vás zveme na komentované prohlídky kolínských památek, které se konají v rámci Dnů evropského dědictví ve dnech 12. - 16. září.

V pondělí 12. září se v 16.00 hodin koná prohlídka kostela sv. Víta na kolínském Zálabí s výkladem historiků umění Mgr. Vladimíra Rišlinka a Mgr. Jindřicha Záhorky.

V úterý 13. září se v 16.00 hodin se společně s historiky RSDr. Ladislavem Jouzou a  PhDr. Miroslavou Jouzovou, Ph. D. můžete vydat na vycházku s názvem "Po stopách slavných osobností", která začíná před Městským informačním centrem v ulici Na Hradbách 157.

Ve středu 14. září proběhne v 16.00 hodin prohlídka kostela sv. Jana Křtitele na Kutnohorském předměstí v Kolíně. Výklad zajišťuje historik umění Mgr. Vladimír Rišlink.

V pátek 16. září pak můžete navštívit komentovanou prohlídku kapucínského kostela Nejsvětější Trojice pod vedením historičky PhDr. Miroslavy Jouzové, Ph. D. Začátek prohlídky je v 16.30 hodin.

Celkový program letošních Dnů evropského dědictví na Kolínsku najdete zde.

zavřeno do 1. 4. 2021

zdarma: /děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, Klub přátel RMK/